
Задні гальмівні колодки SSANGYONG Korando С (10-)/ New Actyon
860 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P1558
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 41 мм |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 15,5 мм |
| Ширина | 99,9 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong, Hyundai, Kia |
| Сумісність з моделлю | Sonata, Opirus, Soul, Actyon, Tucson, Korando, C10 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 05P1558 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2010 |
| Кросс-номери | 583223FA01 HYUNDAI 583022EA31, 583022KA10, 583023FA11, 583023KA31, 58302-3KA31, 583023KA62, 583223FA01 KIA 583022KA10, 583023FA11 SSANGYONG 48413341A0 |
| Висота | 41 мм |
| Ширина | 99.9 мм |
| Товщина | 15.5 мм |
| Число індикаторів зносу | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 860 ₴



