
Комплект 8 сайлентблоків задньої незалежної підвісти Для всіх моделей Нубира в кузові J100 и J150
1 227 ₴
- В наявності
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект 8 сайлентблоків задньої незалежної підвісти для всіх моделей Нубира в кузове J100 и J150
-----------
Не підходить для Нубири J200 с 2002 року випуску.
-----
В комплекті:
1) сайлентблок поперечної тяги малий и заднього кулака, на машину необхідно 6 шт (На схеме з номером 18) .
(96308617) KG0700337PH KAP-PH 115*6= 690 грн
2) сайлентблок поперечної тяги великий , однаковий на обидві сторони, необхідно 2 шт ( на схеме номер 27)
(GOJW31) JAPKO 250*2= 500грн
-----------
Сайлентблок продольного ричага ( на схеме номер 36) помічений крестом в комплект не входить, продається тільки разом з ричагом только по Gm - нмає в наявності!
-----------
Не підходить для Нубири J200 с 2002 року випуску.
-----
В комплекті:
1) сайлентблок поперечної тяги малий и заднього кулака, на машину необхідно 6 шт (На схеме з номером 18) .
(96308617) KG0700337PH KAP-PH 115*6= 690 грн
2) сайлентблок поперечної тяги великий , однаковий на обидві сторони, необхідно 2 шт ( на схеме номер 27)
(GOJW31) JAPKO 250*2= 500грн
-----------
Сайлентблок продольного ричага ( на схеме номер 36) помічений крестом в комплект не входить, продається тільки разом з ричагом только по Gm - нмає в наявності!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | KG0700337PH /GOJW31 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 96275863, 96308617 |
| Виробник | Japko |
| Довжина | 40 мм |
| Діаметр внутрішній | 22 мм |
| Діаметр зовнішній | 40 мм |
| Місце встановлення | Задній лівий |
| Сумісність з моделлю | Nubira |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 227 ₴





