
Колодки гальмівні (задні) Citroen Berlingo/Peugeot Partner 96- (барабанні) (228.6x41.5)
918 ₴
- В наявності
- Код: LPR 07420
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Гальмівна система | TRW |
| Діаметр гальмівного барабану внутрішній | 228 мм |
| Ширина | 41,5 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Барабанні |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | 07420 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1610091280, 4141K8, 4241K7, 4241L6 PEUGEOT 4241H6, 4241J8, 4241K8 PROTON PC351625 |
| Ширина | 41.5 мм |
| Внутрішній діаметр барабану | 228 мм |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Proton |
| Сумісність з моделлю | Jumbuck, Xsara, Berlingo, Xsara Picasso, Partner, 405 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 918 ₴





