Характеристики
| O окружності центрів отворів | 100 мм |
| Диск | 4 -отв. |
| для діаметра підшипника колеса | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 120 мм |
| Кільк. зубц. | 33 |
| Сторона монтажу | Передня вісь ліворуч |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Daewoo |
| Сумісність з моделлю | Astra, Lanos, Kadett, Vectra, Nexia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Tangun |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | B11006 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 0326173, 0326184, 326173, 326184, 90095270, 90251816 |
| Кількість зубів | 33 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 462 ₴








