
Диск гальмівний Ланос/Нексія/Авео R13 вентильований (кратно 2) FERODO
873 ₴
- В наявності
- Код: DDF1279 FERODO
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Диск гальмівний Ланос/Авео / Нексія 13 дюймів( R13 )
-----------------------------------------------------
Бренд Ferodo, Великобританія.
Діаметр 236 мм.
Виробляється в Китаї. Хороша якість
Підходять на авто без системи ABS,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Nexia, Sens |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Перфорація дисків | Без перфорації |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 236 мм |
| Виробник | Ferodo |
| Код запчастини | DDF151 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 236 мм |
| Кросс-номери | PR 5010-1279,96471274, 96574633,569031, 90008006, 90008032, 90121445 BUICK 93281952 BUICK (SGM) 93281952 CHEVROLET 90008006, 90008032, 90121445, 90511111, 96215669 DAEWOO 90121445, 924215669, 96215669 GENERAL MOTORS 569031, 569054, 90008006, 90008032, 90121445, 90511111 OPEL 569 031, 569 054, 569014, 569031, 569054, 90 121 445, 90008006, 90008032, 90121445, 90511111, 93182291 PONTIAC 90121445 VAUXHALL 569031, 90008006, 90008032, 90121445, 90496332, 90511111, 93182291 |
| Покриття дисків | Змащені маслом |
| Висота | 41 мм |
| Товщина | 20 мм |
| Конструктивні особливості | З болтами/гвинтами |
| Сумісність з маркою | Opel, ЗАЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 873 ₴





