
Підшипник підвісний MERCEDES 190 (W201) 84-93 (d=25mm)
824 ₴
- В наявності
- Код: 014 041 9040/S MEYLE
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,32 кг |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з кульовим підшипником |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Вид підшипника | Карданного валу |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 014 041 9040/S |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 201 410 05 81, 201 410 05 81 S1, A201 410 05 81, A201 410 05 81 S1 |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 824 ₴





