
Пружина підвіски задня Ваз (2108, 2109, 2113, 2114, 21099, 2115) 212120 SOLGY
678 ₴
- В наявності
- Код: 212120 SOLGY
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 2,04 кг |
| Довжина | 427 мм |
| Зовнішній діаметр | 106 мм |
| Параметр | AA |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина 1 | 10,5 мм |
| Форма ресори | Вита пружина |
Застосовність
- LADA SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115), SAMARA Хетчбек (2113, 2114)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 212120 SOLGY |
| Виробник | Solgy |
| Країна виробник | Китай |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Стан | Новий |
| Розташування | Задній міст |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Мoдель | 2108 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 678 ₴





