
Задні гальмівні колодки NISSAN LEAF , CUBE (Z12), JUKE (F15). Tiida, MURANO, ROGUE, X-TRAIL, QASHQAI
650 ₴
- В наявності
- Код: C21042ABE-P
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосовність
- INFINITI EX, FX, G Купе, G Ліфтбек, M35, M37, M (Y51), Q50, Q60 Купе, Q70 (Y51)
- NISSAN CUBE (Z12), JUKE (F15), LEAF (ZE0), LEAF (ZE1), MURANO I (Z50), MURANO II (Z51), PULSAR Хетчбек (C13), QASHQAI / QASHQAI +2 I (J10, NJ10, JJ10E), ROGUE, TIIDA Ліфтбек (SC11), TIIDA Хетчбек (C11), X-TRAIL II (T31), X-TRAIL III (T32_, T32R, T32RR), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
- RENAULT KOLEOS I (HY_)
- SUZUKI KIZASHI (FR)
Характеристики
Вага 0,6 кг Висота 1 38,2 мм Висота паковання 4,6 см Гальмівна система Akebono Довжина 105,5 мм Довжина паковання 13 см Додатковий виріб / додаткова інформація без приладдя Знак відп. R90 Homologated Кількість індикаторів зносу 1 на вісь Контакт попередження про знос з акустичною системою попередження про знос Номер WVA 23871 Номер WVA 23872 Тип паковання Коробка Товщина 14 мм Ширина паковання 8,5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | ABE |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | C21042ABE |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | D4060-1BN0A, D4060-1GZ0C, D4060-1MB0A, D4060-3JY0B, D4060-3NK0A, D4060-4ND0A, D4060-9DJ0A, D4060-9HU0A, D4060-9HU0B, D4M60-1BN0A, D4M60-4ND0A, D4M60-9N00A, D4M60-9N00B |
| Висота | 38.2 мм |
| Ширина | 105.5 мм |
| Товщина | 14 мм |
| Число індикаторів зносу | 1 |
| Сумісність з моделлю | Quest, Juke, Q50, Koleos, 350Z, Pulsar, Teana, QM5, Qashqai, Elgrand, Tiida, EX, FX, G, Leaf, Grand Vitara, M37, M35, M45, QX50, Q60, Murano, Sentra, X-Trail |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Мoдель | Juke |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴





