
Передній гальмівний диск CITROEN Berlingo/C-ELYSEE /C2-C5/ DS3/ PEUGEOT 206/207/208/301/307/1007/2008/PARTNER
1 040 ₴
- В наявності
- Код: 208044 SOLGY
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O | 266 мм |
| Вага | 5,1 кг |
| Висота | 34,2 мм |
| Діаметр центрування | 66,1 мм |
| Знак відп. | K.B.A.: 61209 |
| Зовнішній діаметр | 266 мм |
| Кількість отворів | 4 |
| Мін. товщина | 20 мм |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22 мм |
Застосовність
CITROEN BERLINGO / BERLINGO FIRST Мінівен (MF_, GJK_, GFK_), BERLINGO / BERLINGO FIRST Фургон/мінівен (M_), C-ELYSEE (DD_), C2 (JM_), C3 I (FC_, FN_), C3 II (SC_), C3 Pluriel (HB_), C3 PICASSO (SH_), C4 I (LC_), C4 Купе (LA_), C4 II (NC_), C4 CACTUS, C5 I (DC_), C5 I Break (DE_), C5 II (RC_), C5 II Break (RE_), DS3 (SA_), DS3 Кабріолет, XSARA (N1), XSARA Break (N2), XSARA Купе (N0), XSARA Фургон/універсал, XSARA PICASSO (N68) DS DS 3 (SA_), DS 3 Кабріолет (SB_) OPEL CROSSLAND X / CROSSLAND (P17, P2QO) PEUGEOT 206 Хетчбек (2A/C), 206 Ліфтбек, 206 SW (2E/K), 206 CC (2D), 207 (WA_, WC_), 207 SW (WK_), 208 I (CA_, CC_), 301, 307 (3A/C), 307 Break (3E), 307 SW (3H), 1007 (KM_), 2008 I (CU_), PARTNER Мінівен (5_, G_), PARTNER Фургон/мінівен (5_, G_)Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Кількість отворів | 4 шт. |
| Зовнішній діаметр | 266 мм |
| Виробник | Solgy |
| Товщина | 34.2 мм |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 208044 SOLGY |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 00004246W1, 1613191380, 1618890480, 4246.W7, 4246W1, 4249.15, 4249.16, 4249.83, 4249.G1, 424916, 424983, 4249G1, 4541000, E169141, V092 |
| Сумісність з маркою | Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C4 Cactus, DS3, 307, Xsara, C2, C3, C4, C5, Partner, 206, 207, 208, C-Elysee, 1007, Corsa, Crossland X / Crossland, Berlingo, Xsara Picasso |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Peugeot |
| Модель | 307 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 040 ₴




