
Сайлентблок передній Chevrolet Aveo 38DW1001 ASMETAL
108 ₴
- В наявності
- Код: 38DW1001 ASMETAL
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сайлентблок передній Chevrolet Aveo
38DW1001 ASMETAL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | 38DW1001 ASMETAL |
| Виробник | AS Metal |
| Країна виробник | Туреччина |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Aveo |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Місце встановлення | Передній |
| Висота | 46.9 мм |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 28 мм |
| Тип кріплення | Гумометалеве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Мoдель | AVEO |
Інформація для замовлення
- Ціна: 108 ₴




