
Фільтр масляний DIESEL VOLKSWAGEN/ AUDI/ SEAT/ SKODA PURFLUX
210 ₴
- В наявності
- Код: L267D PURFLUX
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд L267D PURFLUX
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 141 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з ущільненням |
| Зовнішній діаметр | 71 мм |
| Зовнішній діаметр 1 | 15,2 мм |
Застосовність
- AUDI A2 (8Z0), A3 (8P1), A3 Sportback (8PA), A3 Кабріолет (8P7), A4 B7 (8EC), A4 B7 Avant (8ED), A4 B7 Кабріолет (8HE), A4 B8 (8K2), A4 B8 Avant (8K5), A4 Allroad B8 (8KH), A5 (8T3), A5 Sportback (8TA), A5 Кабріолет (8F7), A6 C6 (4F2), A6 C6 Avant (4F5), Q5 (8RB), TT (8N3), TT Roadster (8N9), TT (8J3), TT Roadster (8J9)
- CHRYSLER SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS)
- DODGE AVENGER, CALIBER, JOURNEY
- FORD GALAXY I (WGR)
- JEEP COMPASS (MK49), PATRIOT (MK74)
- MITSUBISHI GRANDIS (NA_W), LANCER VIII (CY_A, CZ_A), LANCER VIII Sportback (CX_A), OUTLANDER II (CW_W)
- SEAT ALHAMBRA (7V8, 7V9), ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), AROSA (6H1), CORDOBA (6L2), EXEO (3R2), EXEO ST (3R5), IBIZA III (6L1), IBIZA IV (6J5, 6P1), IBIZA IV SC (6J1, 6P5), LEON (1M1), LEON (1P1), TOLEDO II (1M2), TOLEDO III (5P2)
- SKODA FABIA I (6Y2), FABIA I Ліфтбек (6Y3), FABIA I Combi (6Y5), FABIA I Praktik (6Y5), FABIA II (542), FABIA II Combi (545), OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), ROOMSTER (5J7), ROOMSTER Praktik (5J), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), BORA I (1J2), BORA Variant (1J6), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), EOS (1F7, 1F8), FOX Хетчбек (5Z1, 5Z3, 5Z4), GOLF IV (1J1), GOLF IV Variant (1J5), GOLF V (1K1), GOLF V Variant (1K5), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF PLUS V (5M1, 521), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), LUPO I (6X1, 6E1), NEW BEETLE (9C1, 1C1), PASSAT B6 (3C2), PASSAT B6 Variant (3C5), PASSAT CC B6 (357), PASSAT B7 (362), PASSAT B7 Variant (365), CC B7 (358), POLO (6N2), POLO (9N_, 9A_), POLO IV Ліфтбек (9A4, 9A2, 9N2, 9A6), SCIROCCO III (137, 138), SHARAN (7M8, 7M9, 7M6), TIGUAN (5N_), TOUAREG (7LA, 7L6, 7L7), TOURAN (1T1, 1T2), TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7, TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH), MULTIVAN T5 (7HM, 7HN, 7HF, 7EF, 7EM, 7EN), TRANSPORTER T5 Автобус (7HB, 7HJ, 7EB, 7EJ), TRANSPORTER T5 Фургон (7HA, 7HH, 7EA, 7EH), TRANSPORTER T5 Платформа/шасі (7JD, 7JE, 7JL, 7JY, 7JZ, 7FD,
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Caddy |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | L267D PURFLUX |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 045115389, 045115389C, 045115466, 045115466A, 045115466B, 045115466C, 045115562, 045118466, 070115562, 071115405, 071115466, 071115562, 071115562A, 071115562B, 071115562C, 07111556A, 071117562C, 45115389, 45115466, 45115466A, 70115562, 71115405, 71115466, 71115562, 71115562A, 71115562B, 71115562C, 045115389, 045115389C, 045115466, 045115466A, 045115466B, 045115466C, 045115562, 045118466, 070115562, 071115405, 071115466, 071115562, 071115562A, 071115562B, 071115562C, 07111556A, 071117562C, 45115389, 45115466, 45115466A, 70115562, 71115405, 71115466, 71115562, 71115562A, 71115562B, 71115562C |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴





