Характеристики
| Довжина | 940 мм |
| Ширина | 10,0 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2106, 2107 |
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | 52 010 0940 MEYLE |
| Довжина | 940 см |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2101 1308020 5012118, 83EF 6C301 AA, 83EF 8A615 AA, A830X 8620 BA |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 124 ₴






