
Колодки гальмівні передні Авео Т200, Т250, Т255 і ЗАЗ Віда 181566 ICER
800 ₴
- В наявності
- Код: 181566 ICER
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки тормозные передние Авео для моделей Т200, Т250, Т255 и ЗАЗ Вида. Подходят для всех объёмов двигателя и типов кузова. Цена за 1 комплект (4 накладки). Не подходят для Авео в кузове Т300.
Артикул 05P1080
Бренд 181566 ICER
Толщина [мм]17,8
Ширина [мм]133,2
Высота [мм]49
для артикула №05P1080
Тормозная системаAKEBONO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Vida |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 181566 ICER |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 96534653 |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Ширина | 133.1 мм |
| Висота | 48.9 мм |
| Товщина | 17.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Chevrolet |
| Модель | Aveo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴




