
Диск гальміний передній Elantra (11-20)/ i30 від 2011/ Veloster (11-20)/ Kona (17-21)/ KIA CEED (від 12)
1 680 ₴
- В наявності
- Код: TRW DF8056
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O окружності центрів отворів | 114,3 мм |
| Висота | 44,5 мм |
| Діаметр центрування | 69 мм |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 2 |
| Кількість отворів | 5 |
| Мін. товщина | 21,4 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Тип гальмівного диска | з вентиляцією |
| Товщина гальмівного диска | 22,8 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD)
- KIA CEE'D Sportswagon (JD), PRO CEE'D (JD)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Ceed, Veloster |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип | Вентильовані |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Зовнішній діаметр | 280 мм |
| Виробник | TRW |
| Код запчастини | TRW DF8056 |
| Стан | Новий |
| Діаметр диска | 280 мм |
| Кросс-номери | 517122V000, 517123X000, 51712A6000 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Діаметр отвору для болта кріплення | 114.3 мм |
| Кількість отворів | 5 шт. |
| Висота | 44.3 мм |
| Товщина | 23 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Elantra |
| Сумісність | Hyundai ELANTRA Sedan (MD UD) 2010-, Hyundai Veloster (FS) 2011-, Kia CEE'D 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴





