
Фільтр салону Hyundai Elantra-Accent від 06/ I30 II від 12/ Creta від 16/ I20 від 15/ KIA Cerato-Ceed від 12р.
142 ₴
- В наявності
- Код: ALPHA FILTER AF5023a
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | фільтр |
| Висота | 20 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 197,5 мм |
Застосовність
- HYUNDAI CRETA, ELANTRA IV Ліфтбек (HD), ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD), ELANTRA VI Ліфтбек (AD, ADA), i20 II (GB, IB), i20 II Купе (GB), i20 ACTIVE (IB, GB), i30 (GD), i30 Універсал (GD), i30 (PDE, PD, PDEN), i30 Універсал (PDE), i30 Купе, i30 FASTBACK (PDE, PDEN)
- KIA CARENS IV, CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), PRO CEE'D (JD), CEED (CD), CEED Sportswagon (CD), CERATO III Ліфтбек (YD), CERATO IV Ліфтбек (BD, BDM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Alpha filter |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | ALPHA FILTER AF5023a |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2012 |
| Кросс-номери | 971332H000, 971332H000B, 971332H000-BR, 971332H001 |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | ix35, Solaris, Carens, Cerato Koup, Accent, I30, Pro Ceed, Elantra, Ceed, Cerato, i20 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Elantra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 142 ₴





