
Фільтр повітряний Ford Connect 1.8DI/TDCi 02-06/Focus I 1.4-2.0i/1.8Di/TDCi 98-04/Fiesta 1.8TDI 00-02
156 ₴
- В наявності
- Код: WIX FILTERS WA6535
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фільтр повітряний Ford Connect 1.8DI/TDCi 02-06/Focus I 1.4-2.0i/1.8Di/TDCi 98-04/Fiesta 1.8TDI 00-02
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | WIX Filters |
| Країна виробник | Польща |
| Код запчастини | WIX FILTERS WA6535 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1058022, 1072246, 1480568, 1516739, 7T169601AA, 7T169601AB, 98AX9601AA |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Тип фільтра | Вставка |
| Довжина | 265 мм |
| Ширина | 147 мм |
| Висота | 47 мм |
| Сумісність з моделлю | Transit Connect, Tourneo Connect, Focus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Connect |
Інформація для замовлення
- Ціна: 156 ₴






