
Гальмівні колодки SONATA V (NF) KIA OPTIMA (FSGDS6B)LP2688 DELPHI
1 153 ₴
- В наявності
- Код: LP2688 DELPHI
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 59,90 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,945/3155 |
| Товщина | 17,00 мм |
| Ширина | 132,80 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA V Ліфтбек (MD, UD), EQUUS / CENTENNIAL (VI), i30 (GD), i30 Універсал (GD), i30 Купе, VELOSTER (FS)
- KIA CEE'D (JD), CEE'D Sportswagon (JD), PRO CEE'D (JD), SOUL I (AM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2688 DELPHI |
| Виробник | Delphi |
| Кросс-номери | 581011SA30, 581012VA00, 581012VA10, 581012VA50, 581012VA60, 581013XA00, 581013XA10, 581013XA20, 581013XA20DS, 581014VA00, 58101A5A00, 58101A6A00, 58101A6A01, 58101A6A02, 58101A7A00, S58101A6A02, S58101A6A03 |
| Призначення | Передні колеса |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Стан | Новий |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 133.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 132.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Elantra, Optima, Sonata |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Мoдель | Elantra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 153 ₴







