
Передній топмозні колодки Nissan Leaf НА АМЕРИКАНСЬКУ ВІРСІЮ (один циліндровий суппорт) LP3251 DELPHI
1 140 ₴
- В наявності
- Код: LP3251 DELPHI
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Виробник LP3251 DELPHI
Характерики
Додаткове значення ECE R90 Aproved
Довжина [мм] 141,7
Ширина [м] 55,8
Вес [кг] 1,506
Товщина 1 [мм] 15,9
Сторона встановлення
передний мост
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | LP3251 DELPHI |
| Стан | Новий |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 55.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 55.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Leaf, Teana |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Nissan |
| Сумісність | Nissan Leaf 2010-, Nissan NAVARA (D40) 2004-, Nissan SERENA (C26) 2010-, Nissan NAVARA Pick-Up (D40) 2008-, Nissan PATHFINDER (R51) 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 140 ₴




