
Автолампа PHILIPS 21W P21W 12V 21W BA15S / ( цена за 2 шт)
37 ₴
- В наявності
- Код: PS 12498 CP PHILIPS
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вид | Сигнальні лампи |
| Виконання патрона | BA15s |
| Лампа розжарювання, версія з цоколем | BA15s |
| Напруга | 12 В |
| Напруга, V | 12V |
| Номінальна потужність | 21 Вт |
| Потужність, Вт | 21W |
| Тип | P21W |
| Тип лампи | P21W |
| Тип лампи | Кульова лампа |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | PS 12498 CP PHILIPS |
| Напруга живлення | 12 В |
| Цоколь | P21W |
| Виробник | Philips |
| Тип лампи | Розжарювання |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴




