
Колодки гальмівні передні VW Transporter T4 (90-03) під не вентельований гальмівний диск
886 ₴
- В наявності
- Код: 141049-700 ICER
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 65,5 мм |
| Гальмівна система | TRW |
| Довжина | 130 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
| Товщина | 19 мм |
Застосовність
- VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Icer |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | 141049-700 ICER |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 701615115C, 701698151D, 701698151E, 701698151J |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 886 ₴




