
Фільтр салоний VW T4 (96-04)
315 ₴
- В наявності
- Код: WP 103 WUNDER FILTER
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Пиловий фільтр |
| Висота | 103 мм |
| Довжина | 168 мм |
| Сторона монтажу | всередині |
| Ширина | 112 мм |
Застосовність
- VW TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Wunder Filter |
| Країна виробник | Туреччина |
| Код запчастини | WP 103 WUNDER FILTER |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1999 |
| Кросс-номери | 703819989, 703819990A, 7D0819989 |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 315 ₴




