
Фільтр повітряний VW T4 (96-04)
399 ₴
- В наявності
- Код: 112 129 0016 MEYLE
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Ширина | 219 мм |
Застосовність
- VW CALIFORNIA T4 Camper (7DJ, 7DK, 70J), TRANSPORTER T4 Фургон (70A, 70H, 7DA, 7DH), TRANSPORTER T4 Автобус (70B, 70C, 7DB, 7DK, 70J, 70K, 7DC, 7, TRANSPORTER T4 Платформа/шасі (70E, 70L, 70M, 7DE, 7DL, 7DM)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | 112 129 0016 MEYLE |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 1999 |
| Кросс-номери | 074 129 620,SX537NB,SX537,70297,CAF100733P, WA6344, 30.085.00, 1457433747 , |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Transporter |
Інформація для замовлення
- Ціна: 399 ₴




