
Маточина колеса передня Ssangyong Rexton, Actyon, Kyron, 2.0-3.2 4WD+ABS (від 2004р)
3 634 ₴
- В наявності
- Код: CX1278 CX
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Відстань між кріпильними отворами | 103 мм |
| Внутрішній діаметр | 20,5 мм |
| Габаритна висота | 100 мм |
| Динаміка гальмування/руху | для ТЗ з ABS |
| Диск | 5 -отв. |
| Зовнішній діаметр | 160 мм |
| Кількість нарізних отворів | 3 |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | CX1278 CX |
| Виробник | CX |
| Кросс-номери | 4142009400, 4142009401, 4142009403, 4142009404, 4142009405, 41420-09701, 41420-09702, 41420-09705, 4142021801, 4142021802, 4142021803, 4143209002 |
| Країна виробник | Польща |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Стан | Новий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Мoдель | Kyron |
| Сумісність | Ssangyong Rexton (GAB) 2001-, Ssangyong Rexton W 2012- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 634 ₴







