
Рульова тяга SsangYong Actyon (05-), Rexton (02-), Kyron FEBEST 1422-REX
1 736 ₴
- В наявності
- Код: FEBEST 1422-REX
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,585 кг |
| Висота паковання | 4,5 см |
| Довжина паковання | 21,5 см |
| Ліво-/правостороннє рульове керування | для лівостороннього рульового керування |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Розмір нарізі 1 | M16x1,5 |
| Розмір нарізі 2 | M16x1,5 |
| Ширина паковання | 4,5 см |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton, Actyon, Kyron |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Febest |
| Країна виробник | Німеччина |
| Код запчастини | FEBEST 1422-REX |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 4650009005, 4650009006, 465000900D, 4651008002, 4651008004, 4651008013 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ssang Yong |
| Модель | Rexton |
| Сумісність | Ssangyong Actyon 2005-2011, Ssangyong Kyron 2005- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 736 ₴



