
Сальник приводу АКПП Skoda Fabia (07-15), Octavia/ VW Golf (04-17), Jetta (06-15), Pasat (06-15),Tiguan (8-17)
102 ₴
- В наявності
- Код: 33011613801 VIKA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Висота 1 [мм] 8,6
Внутрішній діаметр 1 [мм] 40
Захист від пилу з пилозахисною крайкою
Зовнішній діаметр 1 [мм] 63
Матеріал FPM (фторкаучук)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Skoda |
| Сумісність з моделлю | Polo, Touran, Jetta, Fabia, Octavia, Roomster, Passat |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | VIKA |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | 33011613801 VIKA |
| Стан | Новий |
| Внутрішній діаметр | 39 мм |
| Зовнішній діаметр | 63 мм |
| Товщина | 8.6 мм |
| Кросс-номери | 09G301189 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102 ₴




