
Колодки гальмівні дискові задні HYUNDAI SANTAFE/ ELANTRA IV/ SONATA/ TUCSON/ GRANDEUR/ KIA SPORTAGE KAP
484 ₴
- В наявності
- Код: KS0700141 KAP
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 40,80 мм |
| відповідає вимогам стандарту ЕКЄ | E9-90R-01,272/221 |
| Гальмівна система | MANDO |
| Товщина | 15,00 мм |
| Ширина | 98,60 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA IV Ліфтбек (HD), GETZ (TB), GRANDEUR (TG), GRANDEUR (HG), HIGHWAY VAN, MATRIX (FC), SANTA FE I (SM), SANTA FE II (CM), SONATA IV (EF), SONATA V (NF), TRAJET (FO), TUCSON (JM), XG (XG)
- KIA CARENS III Мінівен (UN), MAGENTIS I (GD, MS), MAGENTIS II (MG), OPIRUS (GH), SPORTAGE II (JE_, KM)
- SSANGYONG RODIUS I
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Magentis, Santa Fe, Sonata, Getz, Tucson, Matrix, Elantra, Sportage, Grandeur |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAP |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | KS0700141 KAP |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 48413 21A10, 48413 21B10, 58302 17A00, 58302 1CA00, 58302 1CA10, 58302 26A00, 58302 26A10, 58302 26A30, 58302 2EA30, 58302 38A10, 58302 38A30, 58302 39A40, 58302 3AA20, 58302 3FA10, 58302 3KA30, 58302 AA20, 583021FA50, 583022EA00, 583022HA00, 583022HA50, 58302-38A20, 583023CA20, 583023FA11, 583023KA40, 583023KA51, 583023KA52, 583023KA60 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Tucson |
| Сумісність | Hyundai Elantra (HD) 2006-2011, Hyundai MATRIX (FC) 2001-2010, Hyundai SANTA FÉ I (SM) 2000-2006, Hyundai GETZ (TB) 2002-2009, Hyundai SONATA IV (EF) 1998-2005, Hyundai SONATA V (NF) 2005-2010, Hyundai SONATA VI (YF) 2005-2010, Hyundai TUCSON (JM) 2004-2010, Kia SPORTAGE (JE_) 2004-2010, Kia Magentis (GE) 2005-2010 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴



