
Передні гальмівні колодки Hyundai Elantra 1.6, 1.8 (00-06), Matrix (01-10)/Kia Cerato 1.6 (06-) HI-Q
725 ₴
- В наявності
- Код: SP1152 HI-Q
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота 1 | 63,4 мм |
| Контакт попередження про знос | з акустичною системою попередження про знос |
| Товщина 1 | 18,2 мм |
| Ширина 1 | 137 мм |
Застосовність
- HYUNDAI ELANTRA III Ліфтбек (XD), ELANTRA III (XD), MATRIX (FC)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Matrix, Elantra, Cerato |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP1152 HI-Q |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 5810117A10, 581012DA40, 581012DA60 |
| Товщина | 17 мм |
| Ширина | 137 мм |
| Висота | 63.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | Matrix |
| Сумісність | Hyundai MATRIX (FC) 2001-2010, Hyundai Elantra (XD) 2000-2006, Kia Cerato Sedan (LD) 2004-2009, Kia Cerato (LD) 2004-2009 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 725 ₴



