
Задние колодки SKODA OCTAVIA II/SUPERBIIJETTA III/JETTA IV/TOURAN/COMBI/YETI/LEON/BEETLE/GOLF VI/SCIROCCO III
929 ₴
- В наявності
- Код: HI-Q SP2314
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| Товщина | 16,2 мм |
| Ширина | 109,5 мм |
Застосовність
- AUDI A1 (8X1, 8XK), A3 (8P1), A3 Sportback (8PA)
- SEAT ALTEA (5P1), ALTEA XL (5P5, 5P8), LEON (1P1)
- SKODA OCTAVIA II (1Z3), OCTAVIA II Combi (1Z5), SUPERB II (3T4), SUPERB II Універсал (3T5), YETI (5L)
- VW BEETLE (5C1, 5C2), BEETLE Кабріолет (5C7, 5C8), CADDY III Мінівен (2KB, 2KJ, 2CB, 2CJ), EOS (1F7, 1F8), GOLF VI (5K1), GOLF VI Variant (AJ5), GOLF VI Кабріолет (517), JETTA III (1K2), JETTA IV (162, 163, AV3, AV2), SCIROCCO III (137, 138), TOURAN (1T1, 1T2), TOURAN (1T3), CADDY III Фургон/мінівен (2KA, 2KH, 2CA, 2CH), GOLF VAN VI Variant (AJ5), TOURAN VAN (1T1, 1T2), TOURAN VAN (1T3)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, Caddy, Touran, Jetta, Octavia, Leon, Scirocco, Golf, New Beetle, Altea |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | HI-Q |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Код запчастини | SP2314 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2K5698451, 5K0698451, 5K0698451A, 5K0698451C, 5K0698451D, 8P0098601P, JZW698451Q |
| Ширина | 109.2 мм |
| Товщина | 16.6 мм |
| Висота | 53.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Volkswagen |
| Модель | Octavia |
| Сумісність | Seat ALTEA (5P1) 2004-, Seat ALTEA XL (5P5 5P8) 2006-, Seat LEON (1P1) 2005-2012, Skoda OCTAVIA (1Z3) 2004-, Skoda OCTAVIA (5E3) 2012-, Skoda SUPERB (3U4) 2001-2008, Skoda SUPERB (3T4) 2008-, Skoda YETI (5L) 2009-, Volkswagen BEETLE (5C1) 2011-, Volkswagen CADDY III (2K 2C) 2004-, Volkswagen GOLF VI (5K1) 2008-2013, Volkswagen GOLF VI Variant (AJ5) 2009-2013, Volkswagen GOLF VI Cabriolet (517) 2011-, Volkswagen JETTA III (1K2) 2005-2010, Volkswagen JETTA IV (162) 2010-, Volkswagen SCIROCCO (137 138) 2008-, Volkswagen TOURAN (1T1 1T2) 2003-2010, Volkswagen TOURAN (1T3) 2010- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 929 ₴



