
Гальмівні колодки задні FORD C-MAX/ GRAND C-MAX/ FOCUS II, III/ TOURNEO CONNECT/ TRANSIT CONNECT/ MAZDA 3,5
1 035 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 0986494528
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 51,9 мм |
| Гальмівна система | Ate |
| Довжина | 123,1 мм |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина | 16,3 мм |
- FORD C-MAX (DM2), C-MAX II (DXA/CB7, DXA/CEU), FOCUS II (DA_, HCP, DP), FOCUS II Turnier (DA_, FFS, DS), FOCUS II Ліфтбек (DB_, FCH, DH), FOCUS II Кабріолет, FOCUS III Ліфтбек, FOCUS III, FOCUS III Turnier, FOCUS C-MAX (DM2), GRAND C-MAX (DXA/CB7, DXA/CEU), TOURNEO CONNECT, TOURNEO CONNECT / GRAND TOURNEO CONNECT V408 Мінівен, TRANSIT CONNECT Мінівен, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_), TRANSIT CONNECT V408 Фургон/мінівен
- JAGUAR XF I (X250)
- MAZDA 3 Ліфтбек (BK), 3 (BK), 3 Ліфтбек (BL), 3 (BL), 5 (CR), 5 (CW)
- RENAULT LAGUNA Купе (DT0/1)
- SAAB 9-3 (YS3F, E79, D79, D75), 9-3 Кабріолет (YS3F), 9-3 Універсал (E50)
- VOLVO C30 (533), C70 II Кабріолет (542), S40 II (544), V50 (545)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Citroen, Mazda, Renault, Saab |
| Сумісність з моделлю | Connect, Laguna, C-Max, 9-3, C5, C51, Focus |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Китай |
| Код запчастини | BOSCH 0986494528 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | BOSCH 0986494528, S1E102 FRIXA , 440600002R, 440601689R, 866000448013322091, 32017848, 93166942, 93183140, 93190338, 99900003425405, 1324300, 1360254, 1360304, 1360306, 1459016, 1566096, 1763677, 1809259, 2177229, 2T142B507BA, 2T142M008AA, 2T1J2M008AA, 3M512M008AA, 3M512M008AB, 3M512M008AC, 3M5J2M008AA, 4387371, 4387374, 7T162B507BA, ME2T1J2M008AA, ME2T1J2M008AB, ME3M5J2MM008AA, MEAV6J2M008AA, BPYK2648ZA, BPYK2648ZA9C, C2Y32648Z, C2Y32648ZA, C2Y32648ZB, |
| Товщина | 16 мм |
| Висота | 51.8 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 122.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 122.9 мм |
| Комплектація колодок | З антискрипною пластиною |
| Вид колодок | З низьким вмістом стали |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Focus |
| Сумісність | Citroen C5 III (RD_) 2008-, Citroen C5 III Break (TD_) 2008-, Ford C-MAX (DM2) 2007-, Ford C-MAX II 2010-, Ford C-Max (DE) 2007-2010, Ford GRAND C-MAX 2010-, Ford FOCUS C-MAX 2003-2007, Ford FOCUS II (DA_) 2004-, Ford FOCUS II Sedan (DA_) 2005-, Ford FOCUS II Kombi (DA_) 2004-, Ford FOCUS II Cabriolet 2006-, Ford FOCUS III 2011-, Ford FOCUS III Sedan 2011-, Ford FOCUS III Turnier 2011-, Ford TRANSIT CONNECT (P65_ P70_ P80_) 2002-, Ford TOURNEO CONNECT 2002-, Mazda 3 (BK) 2003-2009, Mazda 3 Sedan (BK) 2000-2009, Mazda 3 (BL) 2009-, Mazda 3 Sedan (BL) 2009-, Mazda 3 (BM) 2013-, Mazda 5 (CR19) 2005-2010, Peugeot 508 SW 2010-, Renault LAGUNA III (BT0/1) 2007-, Saab 9-3 (YS3D) 1998-2003, Saab 9-3 (YS3F) 2002-2011, Saab 9-3 Kombi 2005-2011, Saab 9-3X (YS3F) 2009-2011 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 035 ₴






