
Гальмівні колодки передн. FORD FIESTA V/ FOCUS I/ TOURNEO CONNECT/ TRANSIT CONNECT LPR 05P1190
992 ₴
- В наявності
- Код: LPR 05P1190
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 1,8 кг |
| Висота | 67,2 мм |
| Висота паковання | 7,8 см |
| Гальмівна система | ATE |
| Довжина паковання | 20,6 см |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | із затискачем поршня |
| Знак відп. | R90 Homologated |
| Контакт попередження про знос | не підготовлено для індикації попередження про зношення |
| на вісь | 4 |
| Номер WVA | 23440 |
| Номер WVA | 23441 |
| Тип паковання | Коробка |
| Товщина | 17,6 мм |
| Ширина | 156 мм |
| Ширина паковання | 12,6 см |
Застосовність
- FORD FIESTA V (JH_, JD_), FOCUS I (DAW, DBW), FOCUS I Turnier (DNW), TOURNEO CONNECT, FIESTA Фургон/хетчбек (JV_), TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Connect, Focus |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Передні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | LPR |
| Країна виробник | Італія |
| Код запчастини | LPR 05P1190 |
| Стан | Новий |
| Рік випуску автомобіля | 2004 |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Висота внутрішньої накладки | 62.4 мм |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.1 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Висота зовнішньої накладки | 67 мм |
| Товщина | 18.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Ford |
| Модель | Connect |
| Сумісність | Ford FIESTA V (JH_ JD_) 2001-2010, Ford TOURNEO CONNECT 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 992 ₴



