
Опора кульова передняя RENAULT TRAFIC II ,OPEL VIVARO,NISSAN PRIMASTAR SIDEM
662 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: SID 6280 SIDEM
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з монтажними/кріпильними матеріалами |
| Зовнішня нарізь | M 16 x 1,5 мм |
| потрібна кількість | 2 |
| Розмір конуса | 19 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь з обох боків |
Застосовність
- NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Автобус (X83)
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Vivaro |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Sidem |
| Країна виробник | Бельгія |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SID 6280 SIDEM |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Розмір конуса | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність | Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002-, Opel VIVARO (J7) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 662 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.


