
Втулка переднього стабілізатора NISSAN PRIMASTAR/ OPEL VIVARO/ RENAULT TRAFIC II/ III
161 ₴
- В наявності
- Код: SATO TECH PS25104
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Внутрішній діаметр | 22,5 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 52,5 мм |
| Сторона монтажу | Передня вісь |
Застосовність
- FIAT TALENTO Фургон (296_), TALENTO Платформа/шасі (296_), TALENTO Автобус (296_)
- NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83), VIVARO B Фургон (X82), VIVARO B Платформа/шасі (X82), VIVARO B Автобус (X82)
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL), TRAFIC III Автобус (JG_), TRAFIC III Фургон (FG_), TRAFIC III Платформа/шасі (EG_)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic |
| Внутрішній діаметр | 22.5 мм |
| Зовнішній діаметр | 52.5 мм |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | SATO tech |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | SATO TECH PS25104 |
| Стан | Новий |
| Місце встановлення | Передня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність | Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002-, Opel VIVARO (J7) 2001-, Renault TRAFIC II Bus (JL) 2001-, Renault TRAFIC II Kasten (FL) 2001-, Renault TRAFIC II (EL) 2001-, Renault Trafic II (TXX) 1989-2001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 161 ₴


