
Фільтр паливний 2110/2111/2112/2113/2114/ 2115/2107/2108/2109/21213-214 інж (гайка)
327 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 0986450124
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Магістральний фільтр |
| Висота | 114 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Розмір нарізі 1 | M14x1,5 |
| Розмір нарізі 2 | M14x1,5 |
Застосовність
- CHEVROLET NIVA (2123)
- LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), KALINA Хетчбек (1119), KALINA Ліфтбек (1118), KALINA Універсал (1117), KALINA II Хетчбек (2192_), KALINA II Універсал (2194_), NIVA Закритий позашляховик (2121, 2131), PRIORA Хетчбек (2172), PRIORA Ліфтбек (2170_), PRIORA Універсал (2171), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA Ліфтбек (21099, 2115), SAMARA Хетчбек (2113, 2114)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Сумісність з моделлю | 2114, 2112, 2115, 2111, 2107, 21099, 2110, 2113 |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Країна виробник | Болгарія |
| Види палива | Бензин |
| Код запчастини | BOSCH 0986450124 |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 2108 2109 99, 2112 1117010 01, 2112 1117010 02, 2112 1117010 03, 2112 1117010 04, 2112 1117010 05, 21120 1117010 01, 21120 1117010 05, 21122 1117010 01 |
| Тип фільтра | Вбудований |
| Висота | 113 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2115 |
| Сумісність | ВАЗ 2107 1982-2012, ВАЗ 21099 1990-2011, ВАЗ 2111 1998-, ВАЗ 2112 1999-2008, З 2113 2004-2013, З 2114 2001-2013, З 2115 1997-2012, ВАЗ 2110 1995-2014 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 327 ₴





