
Колодки гальмівні дискові заднi Trafic II, III / Opel Vivaro I, II / Nissan Primastar 1.6 CDTI-2.5 DTI (01-) (14-)
1 106 ₴
- В наявності
- Код: RS 0591.30 REMSA
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота 1 | 57,3 мм |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | зі скобою |
| Сторона монтажу | Задня вісь |
| Товщина 1 | 16 мм |
| Ширина 1 | 94,8 мм |
Застосовність
- FIAT TALENTO Фургон (296_), TALENTO Платформа/шасі (296_), TALENTO Автобус (296_)
- NISSAN NV300 Фургон (X82), NV300 Kombi (X82), PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83), VIVARO B Фургон (X82), VIVARO B Платформа/шасі (X82), VIVARO B Автобус (X82)
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL), TRAFIC III Автобус (JG_), TRAFIC III Фургон (FG_), TRAFIC III Платформа/шасі (EG_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Trafic, Primastar |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Remsa |
| Країна виробник | Іспанія |
| Код запчастини | RS 0591.30 REMSA |
| Стан | Новий |
| Довжина | 94.9 мм |
| Висота | 57.4 мм |
| Товщина | 17 мм |
| Комплектація колодок | З болтами/гвинтами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність | Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002-, Opel VIVARO (J7) 2001-, Renault TRAFIC II Bus (JL) 2001-, Renault TRAFIC II Kasten (FL) 2001-, Renault TRAFIC II (EL) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 106 ₴


