
Фільтр повітряний OPEL VIVARO 03- (2.0 CDTI. 2.5 DTI). RENAULT TRAFIC 01- (2.0 CDTI. 2.5 DTI). PRIMASTAR 03- (2.0 CDTI. 2.5 DTI)
521 ₴
- В наявності
- Код: PURFLUX A1161
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 280 мм |
Застосовність
- NISSAN PRIMASTAR Автобус (X83), PRIMASTAR Фургон (X83)
- OPEL VIVARO A Фургон (X83), VIVARO A Автобус (X83), VIVARO A Платформа/шасі (X83)
- RENAULT TRAFIC II Автобус (JL), TRAFIC II Фургон (FL), TRAFIC II Платформа/шасі (EL)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Vivaro, Primastar |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Purflux |
| Код запчастини | PURFLUX A1161 |
| Стан | Новий |
| Тип фільтра | Вставка |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Ширина | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Trafic |
| Сумісність | Nissan PRIMASTAR Bus (X83) 2001-, Nissan PRIMASTAR Kasten (X83) 2002-, Opel VIVARO (J7) 2001- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 521 ₴


