
Стійка стабілізатора передня FIAT FREEMONT / DODGE JOURNEY 08-
652 ₴
- В наявності
- Код: MOOG FI-LS-10936
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 457 г |
| Висота паковання | 5,5 см |
| Довжина | 264 мм |
| Довжина паковання | 31,5 см |
| Розмір нарізі 1 | M12xP1.25 |
| Розмір нарізі 2 | M12xP1.25 |
| Ширина паковання | 8,5 см |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | MOOG FI-LS-10936 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Journey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 652 ₴


