
Колодки гальмівні дискові задні DODGE JOURNEY 2.4 2008.06-/ FIAT FREEMONT/ CHRYSLER GRAND VOYAGER V
1 529 ₴
- В наявності
- Код: FERODO FDB4196
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота 1 | 52,7 мм |
| Гальмівна система | TRW |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | без приладдя |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | без болта |
| Знак відп. | E9 90R-02A0834/2617 |
| Кількість індикаторів зносу | 2 на вісь |
| Контакт попередження про знос | з контактом попередження про знос |
| Матеріал опорної пластини гальмівної накладки | Низькометалев. |
| Товщина 1 | 17 мм |
| Ширина 1 | 116,7 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Fiat |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | FERODO FDB4196 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Journey |
| Товщина | 16.8 мм |
| Ширина | 116.6 мм |
| Висота | 52.7 мм |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Journey |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 529 ₴


