
Кульова опора CHRYSLER SEBRING/ DODGE AVENGER, JOURNEY/ FIAT FREEMONT
682 ₴
- В наявності
- Код: MOOG FI-BJ-10935
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 69 мм |
| Довжина | 59 мм |
| Розмір нарізі | M12 x 1,50 x 19,8 |
| Ширина | 59 мм |
Застосовність
- CHRYSLER SEBRING (JS), SEBRING Кабріолет (JS)
- DODGE AVENGER, JOURNEY, JOURNEY VAN (JC)
- FIAT FREEMONT (345_)
- LANCIA FLAVIA Кабріолет (JS_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Avenger, Sebring |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Moog |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | MOOG FI-BJ-10935 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Dodge |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Dodge |
| Модель | Sebring |
Інформація для замовлення
- Ціна: 682 ₴


