
Наконечник рульової тяги правий OPEL VECTRA C 02-/ SIGNUM TA2042 DELPHI
480 ₴
- В наявності
- Код: TA2042 DELPHI
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Внутрішня нарізь | M 14 x 1,5 мм |
| Довжина | 136 мм |
| Зовнішня нарізь | M 12 x 1,5 мм |
| потрібна кількість | 1 |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Delphi |
| Код запчастини | TA2042 DELPHI |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Signum |
| Сумісність | Opel SIGNUM 2003-, Opel VECTRA C 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴


