
Комплект задніх колодок OPEL VECTRA C/ SIGNUM / RENAULT ESPACE IV/LAGUNA II/ MEGANE II LATITUDE
1 009 ₴
- В наявності
- Код: FERODO FDB1931
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 51,8 мм |
| Висота 1 | 52 мм |
| Гальмівна система | ATE |
| Додатковий виріб/додаткова інформація 2 | з посібником з монтажу |
| Дотримуватися технічних характеристик | |
| Знак відп. | ECE-R90 |
| Матеріал | Низькометалев. |
| Номер WVA | 23482 |
| Товщина | 15,5 мм |
| Ширина 1 | 122,8 мм |
| Ширина 2 |
123,1 мм |
Застосовність
- FORD TOURNEO CONNECT, TRANSIT CONNECT (P65_, P70_, P80_)
- NISSAN PRIMERA (P12), PRIMERA Hatchback (P12), PRIMERA Універсал (WP12)
- OPEL SIGNUM Хетчбек (Z03), VECTRA C (Z02), VECTRA C GTS (Z02), VECTRA C Універсал (Z02)
- RENAULT ESPACE IV (JK0/1_), LAGUNA II (BG0/1_), LAGUNA II Grandtour (KG0/1_), LATITUDE (L70_), MEGANE II (BM0/1_, CM0/1_), VEL SATIS (BJ0_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Signum, Vectra |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип | Дискові |
| Призначення | Задні колеса |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Ferodo |
| Країна виробник | Бельгія |
| Код запчастини | FERODO FDB1540 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Товщина | 16.5 мм |
| Ширина | 123 мм |
| Висота | 52 мм |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Комплектація колодок | З фіксатором поршня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Signum |
| Сумісність | Opel SIGNUM 2003-, Opel VECTRA C 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 009 ₴



