
Стійка стабілізатора задня OPEL SIGNUM 03-VECTRA C 02- LEMFORDER 34750 01
484 ₴
- В наявності
- Код: LEMFORDER 34750 01
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 86 мм |
| парні номери артикулів | TC1573 |
| Ширина | 40 мм |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Застосовність
- OPEL SIGNUM Хетчбек (Z03), VECTRA C Універсал (Z02)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Signum |
| Виробник | Lemforder |
| Код запчастини | LEMFORDER 34750 01 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Модель | Vectra C |
| Розташування | Задня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Сумісність | Opel SIGNUM 2003- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 484 ₴


