
Генератор DAEWOO LANOS / SENS 2201103 JAPKO
5 870 ₴
- В наявності
- Код: 2201103 JAPKO
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| O шківів | 47,8 мм |
| Довжина | 179,00 мм |
| Ід. № вик. штек. | PL62 |
| Кількість канавок | 5 |
| Напруга | 14 В |
| Напрямок обертання | Напрямок обертання за годинниковою стрілкою |
| Струм заряджання генератора | 85 А |
| Шківи | зі шківом на декілька ременів |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Japko |
| Код запчастини | 2201103 JAPKO |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Номінальний струм | 14 А |
| Тип | Генератор постійного струму |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
| Сумісність | З Sens 2002- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 870 ₴


