
Ремінь генератора 2101 -2107 (зубчатий) (L=938) GATES 6265MC
144 ₴
- В наявності
- Код: GATES 6265MC
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Довжина | 938 мм |
| Ширина | 10,0 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2106, 2107 |
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Gates |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | GATES 6265MC |
| Довжина | 938 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Матеріали розтяжного шнура | Поліестер |
| Матеріал | Поліхлоропрен |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 144 ₴


