
Ремінь генератора 2101 -2107 (зубчатий) (L=940) BOSCH 1987947600
134 ₴
- В наявності
- Код: BOSCH 1987947600
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Довжина | 940,0 мм |
| Ширина | 10,0 мм |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | 2101, 2102, 2104, 2106, 2107 |
| Тип | Клиновий |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Bosch |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | BOSCH 1987947600 |
| Довжина | 940 см |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | ВАЗ |
| Ширина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | ВАЗ |
| Модель | 2105 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 134 ₴






