
Фільтр паливний 1.5 DCI RENAULT CAPTUR I /DOKKER/LODGY/LOGAN II/SANDERO II/CLIO IV/KANGOO II
1 904 ₴
- В наявності
- Код: 164005420R Renault
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Виконання фільтра | Фільтрувальний елемент |
| Висота | 118 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 89 мм |
Застосовність
- DACIA DOKKER Мінівен (KE_), DUSTER (HS_), LODGY (JS_), LOGAN II, LOGAN MCV II, SANDERO II, DOKKER Фургон/мінівен, DUSTER Фургон/джип
- MERCEDES-BENZ CITAN Фургон/мінівен (W415), CITAN Mixto (Double Cabin) (W415), CITAN Мінівен (W415)
- NISSAN NOTE (E12), NV200 / EVALIA Автобус, NV200 Фургон
- RENAULT CAPTUR I (J5_, H5_), CLIO IV (BH_), CLIO IV Grandtour (KH_), CLIO IV Фургон/хетчбек (BH_), DOKKER, DUSTER (HS_), DUSTER (HM_), KANGOO / GRAND KANGOO II (KW0/1_), KANGOO Express (FW0/1_), KANGOO BE BOP (KW0/1_), LODGY (JS_), LOGAN/STEPWAY II (L8_), LOGAN II Універсал (K8_), SANDERO/STEPWAY II (B8_)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з моделлю | Duster, Dokker |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Виробник | Renault |
| Країна виробник | Франція |
| Код запчастини | 164005420R Renault |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Renault |
| Модель | Kangoo |
| Сумісність | Dacia DOKKER 2012-, Dacia DUSTER 2010-, Dacia LODGY 2012-, Dacia SANDERO II 2012-, Renault Captur 2013-, Renault Duster (HSA/M) 2010-, Renault KANGOO BE BOP (KW0/1_) 2009- |
| Види палива | Дизель |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 904 ₴


