
Підшипник задньої маточини LADA KALINA (1119), PRIORA (2170), SAMARA (2108, 2109, 2115, 2113, 2114) (L/R) MEYLE
634 ₴
- В наявності
- Код: MEYLE 214 633 0001
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ширина [мм]: 37;
Внутренний D [мм]: 30;
Внешний D [мм]: 60;
LADA KALINA (1119), PRIORA (2172), SAMARA (21099, 2115); REAR (L/R) - с гайкой
Применяемость| LADA 110 (2110), 111 (2111), 112 (2112), GRANTA (2190_), GRANTA Liftback (2191_), KALINA II Наклонная задняя часть (2192_), KALINA II универсал (2194_), KALINA Наклонная задняя часть (1119), KALINA седан (1118), KALINA универсал (1117), PRIORA Наклонная задняя часть (2172), PRIORA седан (2170_), PRIORA универсал (2171), SAMARA (2108, 2109, 2113, 2114), SAMARA седан (21099, 2115), |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Meyle |
| Країна виробник | Німеччина |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | MEYLE 214 633 0001 |
| Стан | Новий |
| Основні | |
| Марка | ВАЗ |
| Вид підшипника | Маточини заднього колеса |
| Ширина | 37 мм |
| Модель | 2108 |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 634 ₴




