
Стійка стабілізатора передня права HYUNDAI I20 от 09- KIA PICANTO от 11- VENGA от 09- KAP
265 ₴
- В наявності
- Код: KM0702824 KAP
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,34 кг |
| Довжина | 216 мм |
| Довжина нарізі | 21 мм |
| Додатковий виріб / додаткова інформація | з гайками |
| Зовнішній діаметр | 8 мм |
| Колір | чорний |
| Матеріал | Сталь |
| парні номери артикулів | ADG085137 |
| Розмір зовнішньої нарізі | M10 x 1,25 |
| Сторона монтажу | Передня вісь праворуч |
| Ширина зіва ключа | 17 |
| Штанга/підпірний брус | З’єднувальна тяга |
Застосовність
- HYUNDAI i20 I (PB, PBT), ix20 (JC)
- KIA VENGA (YN)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Kia |
| Сумісність з моделлю | Picanto |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | KAP |
| Країна виробник | Китай |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | KM0702824 KAP |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Hyundai |
| Модель | i20 |
| Сумісність | Kia Picanto (TA) 2011- |
Інформація для замовлення
- Ціна: 265 ₴


