
Фільтр салону OPEL AMPERA (R12), ASTRA J (P10), INSIGNIA A (G09), MERIVA B, MOKKA, ZAFIRA, AVEO (T300), CRUZE
217 ₴
- В наявності
- Код: ALPHA FILTER AF5031a
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Вага | 0,076 кг |
| Виконання фільтра | Фільтр пилку |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 204 мм |
- CHEVROLET AVEO Хетчбек (T300), AVEO (T300), COBALT, CRUZE (J300), CRUZE Хетчбек (J305), CRUZE Station Wagon (J308), MALIBU (V300), ORLANDO (J309), SPARK (M300), TRAX, VOLT
- OPEL AMPERA (R12), ASTRA J (P10), ASTRA J Ліфтбек, ASTRA J GTC, ASTRA J Sports Tourer (P10), CASCADA (W13), INSIGNIA A (G09), INSIGNIA A Ліфтбек (G09), INSIGNIA A Country Tourer (G09), INSIGNIA A Sports Tourer (G09), KARL (C16), MERIVA B Мінівен (S10), MERIVA B VAN (S10), MOKKA / MOKKA X (J13), ZAFIRA TOURER C (P12), ZAFIRA TOURER C VAN (P12)
- SAAB 9-5 (YS3G)
- VAUXHALL ZAFIRA Mk III (P12)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Insignia |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип запчастини | Аналог |
| Виробник | Alpha filter |
| Країна виробник | Україна |
| Код запчастини | AF5031a |
| Стан | Новий |
| Кросс-номери | 1808246 13271121, 13356916, 13508023, 23456097, 52094314, 52420930, 55102242, EC13271191 GENERAL MOTORS 13271190, 13271191, 13503677, 52425938, 95527473, J13271190, J13271191 GMC 332766591 OPEL 01808059, 18 08 061, 1808059, 1808061, 1808246, 1808524, 1808524A VAUXHALL 95369731 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Insignia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 217 ₴






