
Радіатор обігрівача для автомобілів Ланос /Сенс NRF 54237
1 337 ₴
- В наявності
- Код: NRF 54237
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ТРАНСМІСІЯ: М/А
РОЗМІР СЕРЦЕВИНИ, ММ: 170x196,4x26
СУПУТЕНЬ ТОВАР: ЕЛЕКТРОЄНТИЛЯТОРІ ОПАЛЮВА: LFh 0563;
ТИП КОНСТРУКЦІЇ: з трубками у зборі
МАТЕРІАЛ СЕРЦЕВИНИ: алюміній
ТИП СЕРЦЕВІНІ: паяна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип радіатора | Нерозбірний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Матеріал | Алюміній |
| Виробник | NRF |
| Країна виробник | Голландія |
| Код запчастини | NRF 54237 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Daewoo |
| Довжина ядра радіатора | 177 мм |
| Ширина ядра радіатора | 175 мм |
| Глибина ядра радіатора | 32 мм |
| Тип кріплення ребер | Паяні |
| Сумісність з моделлю | Leganza, Nubira |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Daewoo |
| Модель | Lanos |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 337 ₴


