
Сайлентблок переднього важіля задній OPEL ASTRA H/ MERIVA B/ ZAFIRA SASIC 5233243
166 ₴
- В наявності
- Код: SASIC 5233243
+380 (93) 948-70-61
- +380 (50) 515-65-42
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
На схемі під номером 3
Характеристики
| Висота | 60 мм |
| Внутрішній діаметр | 12 мм |
| Зовнішній діаметр | 46,4 мм |
| Місце монтажу | з обох боків |
| Місце монтажу | ззаду |
| Місце монтажу | знизу |
| Місце монтажу | Передня вісь |
| Спосіб зберігання | Гумово-металевий підшипник |
|
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Sasic |
| Країна виробник | Китай |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Діаметр внутрішній | 12 мм |
| Діаметр зовнішній | 46.4 мм |
| Висота | 60 мм |
| Код запчастини | SASIC 5233243 |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Місце встановлення | Задній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Марка | Opel |
| Модель | Astra |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴



